فروش اینترنتی ظروف مسی زنجان | فروشگاه فروش اینترنتی ظروف مسی زنجان

فروش اینترنتی ظروف مسی زنجان یکی از راهکارهای می باشد که شما عمده فروش عزیز به سهولت بتوانید مبادرت به خرید نمایید . در فروش اینترنتی ظروف مسی زنجان از انواع محصولات ظروف مسی که پاسخگوی سلیقه افراد باشد ، ارائه می شود . تا شما بتوانید بین انواع مختلف ظروف مسی به انتخاب بپردازید . ظروف مسی به صورت ساده ، قلم زنی شده و حکاکی شده با نقش و نگارهای اصیل در این فروشگاه فروش اینترنتی ظروف مسی زنجان را می توان مشاهده نمایید . و با نازلترین قیمت خریداری نمایید .

خرید و پخش انواع ظروف مسی دست ساز

خرید و پخش انواع ظروف مسی کیلویی دست دوم دست ساز یکی از ناب ترین ظروف مسی محسوب می شود . خرید ظروف مسی دست ساز ، از جمله ظروف مسی اصلی محسوب می شوند . به دلیل چکش کاری بالایی که این ظروف دارند بافت سنتی و اصالتت خود را حفظ کرده اند . و از مزیت خرید ظروف مسی دست ساز می توان به این مورد اشاره کرد که هر چه چکش کاری یک ظروف مسی بالاتر باشد به آزاد کردن یون مس نیز کمک می کند . داری شکل ظاهری زیبا و چشم نواز می باشد .

قوری و کتری مسی چکشی

از جمله بشقاب شیرینی خوری مسی مصرفی در آشپزخانه قوری و کتری مسی چکشی می باشد که توسط هنرمندان و استادکاران با ذوق زنجانی طراحی و تولید شده است . که قوری و کتری مسی چکشی  خاصه مربوط به شهر زنجان و هنرمندان این رشته می باشد . کتری و قوری مسی زنجان به دلیل رسانای خوب فلز مس ، آب زودتر به جوش می آید . و از ضخامت خوب مس در تولید آن استفاده شده است . و به دست توانمند استادکاران چکش کاری شده است . و نمایی زیبا از قوری و کتری سنتی مسی به نمایش گذاشته شده است . فروش اینترنتی ظروف مسی زنجان به عرضه انواع قوری و کتری مسی چکشی پرداخته است . که شما را به دیدن این ظروف دعوت می کنیم .

قابلمه مسی چکشی ۴ نفره مدل تیانچه

قابلمه مسی چکشی ۴ نفره مدل تیانچه که طرفداران زیادی دارد . و خانواده برای پخت و پز از تیانچه ۴ نفره استفاده می کنند . تا از فواید درست کردن غذا در این قابلمه ها بی بهره نباشند . شکل ظاهری قابلمه مسی چکش ۴ نفره مدل تیانچه دارای دو دسته ، بدنه آن دارای انجنا می باشد . که این انحنا برای دم کردن هر چه بهتر برنج و به اصطلاح جا افتادن خورشت مناسب است . و به دلیل چکش کاری بالایی که در بدنه تیانچه دیده می شود بافت سنتی این ظروف حفظ شده است و از جمله ظروف مسی اصل محسوب می شود .

از بازار زنجان چی بخریم ؟

از بازار زنجان چی بخریم ؟ جواب آن آسان است به دلیل اینکه شهر زنجان به مهد فلزات آهن و مس و برنجی مشهور می باشد . و فرآوری کردن این فلزات و مشتقات زیادی از این فلزات می توان نام برد که توسط هنرمندان و استادکاران با ذوق و سلیقه زنجانی طراحی می شود . بازار مس زنجان دارای قدمت بالایی بوده است . و یکی از رشته های  اصیل و تاریخی در شهر زنجان مسگری می باشد . و صدای چکش کاری بر روی فلز مس در این بازار گوش نوازی می کند . این بازار رونق خود را حفظ کرده است . ظروف که از مس ساخته می شود با ظرافت و دقت کامل و با نقش و نگارهای اصیل بر روی آن زینت داده می شود . فروش اینترنتی ظروف مسی زنجان به ارائه انواع ظروف مسی بازار مس زنجان پرداخته است . که از مثال زدنی ترین ظروف مسی در کل کشور محسوب می شود .

روش استفاده از ظروف مسی

روش استفاده از ظروف مسی باید نکاتی را رعایت کرد . تا بتوانید از ظروف مسی به مدت طولانی استفاده کرد . و باعث آسیب رساندن به لایه قلع اندود داخلی ظروف نشود . که رعایت نکات ذیل ضروری می باشد:

 1. در هنگام پخت غذا از حرارت ملایم استفاده کرد .
 2. از نگهداری طولانی مدت غذاهای اسیدی و ترش در ظروف مسی جدا خوداری کنید.
 3. در هنگام شست وشو ظروف مسی از اسکاج نرم استفاده کنید. ظروف مسی را داخل ماشین ظرفشویی قرار ندهید.

و در هنگام خرید ظروف مسی نیز باید به ظاهر ظروف مسی توجه نمایید . تا رضایتمندی کاملی از خرید خود داشته باشید . که شامل موارد ذیل می باشد :

 • ظروف خریداری شده باید از ضخامت قابل قبول مس برخوردار باشد .
 • لایه داخلی ظروف مسی قلع اندود شده باشد .
 • ظروف مسی اصل را خریداری نمایید .

قیمت ظروف مسی در بازار یزد بصورت عمده

در کنار شهرهای بزرگی همچون زنجان ، اصفهان ، مشهد و… یکی دیگر از شهرهای که به تولید و عرضه ظروف مسی می پردازد ، شهر زیبای یزد می باشد . و از تنوع بالایی در تولیدات ظروف مسی برخوردار است . و قیمت ظروف مسی در بازار یزد ارزان تر بوده است و این نویدی برای عمده فروشان و صاحبان مشاغل مربوط به ظروف مسی می باشد . و از طرفی دیگر به دلیل جاذبه دیدنی بالایی که در این شهر وجود دارد . هر ساله تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی این شهر را برای مقصد سفر خود انتخاب می کنند . بازار یزد و ظروف مسی می تواند انتخاب خوبی برای خرید باشد . قیمت ظروف مسی در بازار یزد به صورت عمده و با قیمت ارزان تر بوده است .

ست کامل ماهی تابه در ۵ سایز

تابه مسی زنجان که این ظروف مسی برای پخت و پز و سرخ کردن غذا را در ست کامل ماهی تابه در ۵ سایز به بازار عرضه کرده است . و به دلیل تنوع در سایز ، انتخاب را برای خانم های خانه دار آزاد گذاشته است که با توجه به تعداد ، به انتخاب یکی از سایزهای ست کامل ماهی تابه در ۵ سایز بپردازند . شکل ظاهری آن به صورت یک دسته و دو دسته ، لایه بیرونی ماهی تابه چکش کاری شده ، لایه داخلی از ضخامت خوبی قلع برخورداراست .

ظروف مسی و تزئینی مسی

ظروف مسی تزئینی زنجان ، یکی از زیباترین و چشم نوازترین ظروف مسی که گروه تولیدات شهر زنجان به طراحی و تولید آن پرداخته است. تنوع در ظروف مسی و تزئینی مسی بالا بوده است . و از این ظروف می توان برای تهیه هدیه برای عزیزانتان نیز استفاده کنید . و خاطره ای ماندگار از سفر به زنجان را پیشکش عزیزانتان کنید . فروش اینترنتی ظروف مسی زنجان به عرضه ظروف مسی و تزئینی مسی زنجان پرداخته است که از بین انواع ظروف مسی تزئینی می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • انواع دیوارکوب ها
 • انواع گلدان ها
 • انواع قندان
 • انواع ظروف پایه دار و کعب دار

توزیع و فروش عمده ظروف مسی زنجان

توزیع و فروش عمده ظروف مسی زنجان یکی دیگر از راههایی می باشد که برای رفاه حال عمده فروشان عزیز انجام شده است . فروش عمده ظروف مسی زنجان که از کیفیت بالایی در بین ظروف مسی دارا می باشد و از ضخامت قابل قبولی مس تشکیل شده است . فروش عمده ظروف مسی زنجان ، ظروف مسی اصل و دست ساز را به بازار عرضه می نماید. توزیع و فروش عمده ظروف مسی زنجان به ارائه انواع ظروف مسی با اصالت که بافت سنتی خود را حفظ کرده است می پردازد . فروش اینترنتی ظروف مسی زنجان به توزیع و فروش عمده ظروف مسی زنجان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ها پرداخته است .

ظروف دکوری مسی

انوا ع ظروف دکوری مسی

ظروف دکوری مسی باعث دگرگونی دو چندان  در دکوراسیون منزل شما می شود . ظروف دکوری مسی که از جمله ظروف سنتی و قدیمی محسوب می شود . در کنار زندگی مدرن امروز می تواند یک تناقض دلچسب را رقم بزند . انواع ظروف دکوری مسی که برای تزئین در بوفه های استفاده شود توجه هر بیننده را به خود جلب می کند . از انواع ظروف دکوری مسی که فروش اینترنتی ظروف مسی زنجان مبادرت به عرضه آن نموده است ، شامل موارد ذیل می باشد :

 • میوه خوری
 • شکلات خوری
 • آجیل خوری
 • آفتابه و لگن
 • سماور ذغالی
 • آینه و شمعدان
 • قندان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.