ظروف مسی برای فیروزه کوبی باید چگونه باشد ؟

ظروف مسی برای فیروزه کوبی باید چگونه باشد ؟ ممکن است این  سوال تعداد کثیری از علاقه مندان به ظروف فیروزه کوبی باشد . ظروف مسی برای فیروزه کوبی از مرغوب ترین مس می باشد . صیقل داده شده می باشد . تا قطعات ریز سنگ فیروزه بر روی این ظروف به زیبایی تمام نشانده شود . تا ظروف مسی با آرایش سنگ فیروزه ها بر روی آن ، زیبایی وصف ناپذیری را به خود بگیرد . فیروزه کوبی از جمله هنرهایی می باشد که با عشق و علاقه هنرمندان اصفهانی گره خورده است . به خلق آثار ماندگار تبدیل شده ، که شهرت جهانی دارد . ظروف مسی فیروزه کوبی را در محیط های مختلف و در کاربردهای مختلف می توان به کار برد .

لیست قیمت سرویس شربت خوری فیروزه کوبی

شربت خوری فیروزه کوبی ، یکی دیگر از محصولات می باشد که توسط این مجموعه به فروش عمده می رسد . در کارگاه صنایع دستی اصفهان وبه دست هنرمندان خبره اصفهانی با ظرافت و دقت بالا طراحی و تولید شده است . و سنگ که بر روی کار به کار رفته است ، از بهترین فیروزه یعنی فیروزه نیشابورمی باشد . این سرویس شربت خوری ، شامل :

 • یک جام شربت خوری
 • ۶ تا لیوان
 • یک سینی

و به صورت پایه بلند و کوتاه به بازار عرضه شده است . 

ظروف مسی قلم کاری برای فیروزه کوبی نیز از بهترین مس در تولید آن استفاده شده است . و لیست قیمت سرویس شربت خوری فیروزه کوبی از طریق این سایت دنبال نمایید . به صورت عمده و با نازل ترین قیمت های می توانید خریداری کنید .

لیست قیمت میناکاری

میناکاری که بر روی مس انجام می شود و ازجمله هنرهایی می باشد که سابقه پنج هزار ساله دارد .

امروزه با استفاده از مس ذوبی ضایعات که جزو مهمترین صنایع دستی اصفهان محسوب می شود . و طرفداران ودوستدارن زیادی دارد . یکی از قدیمی ترین میناکاری تزئینی بازوبندی میناکاری شده از طلا ، به دوره هخامنشیان بر می گردد که در لندن و در موزه ویکتوریا نگه داری می شود . هنر میناکاری را هنر تلفیق خاک و آتش می نامند . که خلق آثار ماندگار و زیبا می نماید . لیست قیمت میناکاری را می توانید از طریق آدرس تلگرامی ما دنبال نمایید . لیست قیمت ظروف میناکاری ارزان تر بوده است . به دلیل اینکه ما این ظروف را به صورت مستقیم به دست شما دوستدار صنایع دستی می رسانیم .

مشخصه های مرغوبیت یک ظرف فیروزه کوب

ما در این جا می خواهیم شما را با مشخصه های مرغوبیت یک ظرف فیروزه کوب آشنا کنیم. تا شما از انتخاب و خرید خود کمال رضایت را داشته باشید . ظروف مسی برای فیروزه کوبی باید از ضخامت خوب مس برخوردار باشد . هر چه قطعات ریزتری فیروزه در سطح کار استفاده شود این نشان از ظرافت و دقت بالایی هنرمند می باشد . پرکار بوده است و از ارزش بالاتری برخوردار می باشد . یکی از مشخصه های بهترین فیروزه کوبی این است که قطعات را با نظم و دقت کافی در کنار هم بر روی ظروف مسی قرار دهند . درهنگام گذاشتن سنگ های فیروزه بر روی ظروف مسی به این دقت شود که سنگ ها هم سطح ظرف باشند و پستی و بلندی های زیادی بر روی ظروف مسی ایجاد ننماید . و در هنگام سمباده و صیقلی کردن باید به صورت اصولی انجام شود تا از گود شدن آن جلوگیری به عمل آید .

مختصری از فیروزه کوبی و مراحل آن

می خواهیم شما را با مختصری از فیروزه کوبی و مراحل آن آشنا نماییم . و این نوید را به شما بدهیم به دلیل وسایل مورد نیاز فیروزه کوبی در دسترس و کم هزینه می باشد شما می توانید این شغل را به عنوان یک کار خانگی نیز انجام دهید . و درآمد خوبی را کسب نمایید. هنرمندان فیروزه کوبی ، خلاقیت را چاشنی کار کرده و فیروزه کوبی را با هنرهای دیگر تلفیق نموده اند و به خلق آثار ماندگار و بدیع می پردازند . وسایل مورد نیاز فیروزه کوبی شامل :

 • قالب، چکش، دریل، چراغ گاز، چراغ بنزینی، انبردست، پنس، منقاش، لوله‌های مختلف فلزی، سوهان و سنگ سمباده و چسب فیروزه کوبی می باشد .

مختصری از فیروزه کوبی و مراحل آن که شامل موارد ذیل می باشد :

 1. مرحله اول : ظروف مسی برای فیروزه کوبی می باشد .
 2. مرحله دوم : آماده کردن قطعات فیروزه که باید از هم جدا شود و قطعات ریز از درشت مجزا شوند .
 3. مرحله سوم : استفاده از لاک گردویی می باشد که باید سنگ فیروزه را بر روی آن بچسبانیم .
 4. مرحله آخر: پرداخت کاری می باشد . بر روی کار پلی استر استفاده می شود .

فروش عمده الماس تراش مسی اصفهان

صنایع دستی الماس تراش ، به جرأت می توان گفت که از بهترین ظروف مسی در اصفهان می باشد . محصولات آن های به زیبایی تمام طراحی و تولید شده است . و حکاکی که بر روی مس انجام داده اند باعث آثار خارق العاده شده است . فروش عمده الماس تراش مسی اصفهان ، به منظور خرید آسان برای شما عمده فروشان در کل کشور در نظر گرفته شده است . و از این ظروف مسی حکاکی شده که از صنایع دستی الماس تراش می باشد . شامل ظروف مسی ذیل می باشد ، که می تواند هم به عنوان تزئینی و دکوری و هم به عنوان هدیه نفیس و لوکس برای عزیزانتان استفاده نمایید :

 • گلدان های مسی حکاکی شده
 • قندان های مسی حکاکی شده
 • سینی های مسی حکاکی شده
 • کتری و قوری مسی حکاکی شده

فروشگاه صنایع دستی اصفهان

کارگاه فیروزه کوبی در اصفهان ، یکی از کارگاه هایی می باشد که به طراحی و تولید ظروف مسی می پردازد . و علاقه مندان و هنرمندان زیادی را به این کارگاه جذب نموده است . فیروزه کوبی بر روی ظروف مسی از جمله هنرهای لوکس و زیبا می باشد . که چشم همگان را به خود جلب نموده است . اگه شما علاقه مند به داشتن این ظروف فیروزه کوبی می باشد به فروشگاه صنایع دستی اصفهان سری بزنید . و از انواع ظروف مسی برای فیروزه کوبی ما دیدن نمایید . و به دلیل تنوع بالا در عرضه ، توانسته ایم که افراد را با انتخاب های مختلف به خود جلب و جذب نماییم . یکی از امکاناتی که فروشگاه صنایع دستی اصفهان برای عمده فروشان عزیز  در نظر گرفته است خرید اینترنتی می باشد . که با داشتن آدرس سایت ما ، می توانید به ثبت سفارش بپردازید . در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.