فروش ۲۰ مدل سینی مسی لب کنگره دار

یکی از پرکاربردترن ظروف که در آشپزخانه استفاده می شود . دیس وسینی مسی می باشد . که دارای کاربردهای مختلفی می باشد . و سینی مسی که در بازار عرضه می شود دارای تنوع بالایی می باشد . که با هر سلیقه که باشید جذب این سینی های مسی خواهید شد . فروش ۲۰ مدل سینی مسی لب کنگره دار را برعهده گرفته ایم و از جمله ویژگی هایی که برای سینی مسی می توان قائل شد ، شامل نشکن و بادوام بودن این سینی ها می باشد . و قابلیت حمل آسان دارد . وسایلی که بر روی سینی مسی لب کنگره دار قرار می دهیم سر نمی خورد . و با اطمینان خاطر می توان لیوان و ظروف سرو غذا را با آن حمل کرد .

رستوران سنتی با دیس مسی

استفاده از دیس و سینی مسی از پرکاربردترین ظروف در آشپزخانه ها محسوب می شود که می توان برای حمل غذا و ظروف برای سرو غذا از آن استفاده کرد . و دیس مسی یکی از ظروف پرطرفدار از طرف رستوران داران سنتی می باشد . رستوران سنتی با دیس مسی میزیان خوبی برای پذیرایی از مهمان هایشان می باشند . استفاده رستوران از دیس مسی که از جمله قدیمی ترین و سنتی ترین ظروف مسی محسوب می شود ، باعث می شود که یک اصالت خاصی را به فضای رستوران هایشان ببخشند . رستوران سنتی مس دیس کباب یکی از بارزترین نمونه استفاده از ظروف قدیمی و مسی در این رستوران می باشد . به دلیل ایجاد تنوع در فضای رستوران افراد زیادی این رستوران را انتخاب می کنند . و به دلیل استفاده از دیس و سینی مسی باعث جلب و جذب بیشتر مشتری شده است .

سینی مسی نقش دار لب کنگره ای

سینی مسی لب کنگره دار قدیمی یکی از زیباترین نمونه های سینی مسی می باشد . که توسط هنرمندان خوب کشورمان طراحی و تولید شده است . شما می توانید با استفاده از این سینی ها انواع غذاها و نوشیدنی ها را به میز پذیرایی منتقل نمایید . سینی مسی دارای تنوع طرح بالا بوده است . یکی از سینی مسی که به دست توانمند هنرمندان کشورمان طراحی و تولید شده سینی مسی نقش دار لب کنگره ای می باشد . که دارای زیبایی منحصربه فرد بوده است . که علاوه بر جنبه کاربردی و مصرفی آن را می توان به عنوان تزئینی و دکوری نیز به کار برد . سینی مسی نقش دار لب کنگره ای دارای ویژگی ظاهری ذیل می باشد :

  1. قابلیت حمل آسان
  2. دارای نقش ونگارهای اسلیمی و تاریخی
  3. لبه های سینی کنگره دار و برجسته

فروش انواع سینی

سینی بزرگ با شعاع بیش از ۳۰ سانتی متر را اصطلاحاَ مجمع می گویند . مجمع به معنی اجتماع و گرد آمدن می باشد . در گذشته مجمع ها از جنس مس بوده . مجمع در گذشته برای کشیدن برنج برای مهمان ها استفاده شده . برای حمل جهیزیه عروس و برای پوشاندن دهانه خمره و …. کاربرد داشته است . امروزه نیز از کاربردهای آن کم نشده است . و برای حمل ظروف غذا بر سرسفره ، برای چیدن تنقلات و آجیل در شب یلدا و عید نوروز استفاده می شود . و بر اساس ضرورت به  فروش انواع سینی که یکی از پرکاربردترین ظروف در آشپزخانه می باشد ، مبادرت کرده ایم . و به دلیل تنوع در کاربرد مجمع (سینی بزرگ) شما می توانید به سایت ما مراجعه نمایید و فروش انواع سینی های و لیست قیمت سینی بزرگ ما را مشاهده نمایید .

فروش سینی مسی قلمزنی

یکی دیگر از رشته های صنایع دستی ما هنر قلمزنی می باشد . که این هنر در ایران از قدمت ۳ هزار ساله برخوردار می باشد . و به تزئین و کنده کاری کردن بر انواع فلزات (برنج ، نقره ، مس و طلا) انجام می شود . فروش سینی مسی قلمزنی ، که یکی از زیباترین طرح های سینی می باشد . استفاده از سینی مسی قلم زنی می تواند نقش مهمی در دکوراسیون منزل و آشپزخانه شما ایفا کند . استفاده از ظروف مسی قلمزنی دست ساز باعث دگرگونی در دکوراسیون منزل شما می شود . نمای سنتی واصیل به دکوراسیون منزل شما می بخشد . یکی از روش های تزئینی برروی ظروف مسی سبک قلم زنی می باشد . که با استفاده از انواع قلم نقوش را بر روی ظروف مسی حکاکی می کنند . که در ایران ۴ سبک قلم زنی موجود می باشد . که عبارتند از :

  • برجسته کاری
  • سبک مشبک
  • سبک منبت یا نیمه برجسته کاری
  • سبک ریزه کاری

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.