صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / سینی مسی / فروش ۲۰ مدل سینی مسی لب کنگره دار
فروش 20 مدل سینی مسی لب کنگره دار

فروش ۲۰ مدل سینی مسی لب کنگره دار

یکی از پرکاربردترن ظروف که در آشپزخانه استفاده می شود . دیس وسینی مسی می باشد . که دارای کاربردهای مختلفی می باشد . و سینی مسی که در بازار عرضه می شود دارای تنوع بالایی می باشد . که با هر سلیقه که باشید جذب این سینی های مسی خواهید شد . فروش ۲۰ مدل سینی مسی لب کنگره دار را برعهده گرفته ایم و از جمله ویژگی هایی که برای سینی مسی می توان قائل شد ، شامل نشکن و بادوام بودن این سینی ها می باشد . و قابلیت حمل آسان دارد . وسایلی که بر روی سینی مسی لب کنگره دار قرار می دهیم سر نمی خورد . و با اطمینان خاطر می توان لیوان و ظروف سرو غذا را با آن حمل کرد .

رستوران سنتی با دیس مسی

استفاده از دیس و سینی مسی از پرکاربردترین ظروف در آشپزخانه ها محسوب می شود که می توان برای حمل غذا و ظروف برای سرو غذا از آن استفاده کرد . و دیس مسی یکی از ظروف پرطرفدار از طرف رستوران داران سنتی می باشد . رستوران سنتی با دیس مسی میزیان خوبی برای پذیرایی از مهمان هایشان می باشند . استفاده رستوران از دیس مسی که از جمله قدیمی ترین و سنتی ترین ظروف مسی محسوب می شود ، باعث می شود که یک اصالت خاصی را به فضای رستوران هایشان ببخشند . رستوران سنتی مس دیس کباب یکی از بارزترین نمونه استفاده از ظروف قدیمی و مسی در این رستوران می باشد . به دلیل ایجاد تنوع در فضای رستوران افراد زیادی این رستوران را انتخاب می کنند . و به دلیل استفاده از دیس و سینی مسی باعث جلب و جذب بیشتر مشتری شده است .

سینی مسی نقش دار لب کنگره ای

سینی مسی لب کنگره دار قدیمی یکی از زیباترین نمونه های سینی مسی می باشد . که توسط هنرمندان خوب کشورمان طراحی و تولید شده است . شما می توانید با استفاده از این سینی ها انواع غذاها و نوشیدنی ها را به میز پذیرایی منتقل نمایید . سینی مسی دارای تنوع طرح بالا بوده است . یکی از سینی مسی که به دست توانمند هنرمندان کشورمان طراحی و تولید شده سینی مسی نقش دار لب کنگره ای می باشد . که دارای زیبایی منحصربه فرد بوده است . که علاوه بر جنبه کاربردی و مصرفی آن را می توان به عنوان تزئینی و دکوری نیز به کار برد . سینی مسی نقش دار لب کنگره ای دارای ویژگی ظاهری ذیل می باشد :

  1. قابلیت حمل آسان
  2. دارای نقش ونگارهای اسلیمی و تاریخی
  3. لبه های سینی کنگره دار و برجسته

فروش انواع سینی

سینی بزرگ با شعاع بیش از ۳۰ سانتی متر را اصطلاحاَ مجمع می گویند . مجمع به معنی اجتماع و گرد آمدن می باشد . در گذشته مجمع ها از جنس مس بوده . مجمع در گذشته برای کشیدن برنج برای مهمان ها استفاده شده . برای حمل جهیزیه عروس و برای پوشاندن دهانه خمره و …. کاربرد داشته است . امروزه نیز از کاربردهای آن کم نشده است . و برای حمل ظروف غذا بر سرسفره ، برای چیدن تنقلات و آجیل در شب یلدا و عید نوروز استفاده می شود . و بر اساس ضرورت به  فروش انواع سینی که یکی از پرکاربردترین ظروف در آشپزخانه می باشد ، مبادرت کرده ایم . و به دلیل تنوع در کاربرد مجمع (سینی بزرگ) شما می توانید به سایت ما مراجعه نمایید و فروش انواع سینی های و لیست قیمت سینی بزرگ ما را مشاهده نمایید .

فروش سینی مسی قلمزنی

یکی دیگر از رشته های صنایع دستی ما هنر قلمزنی می باشد . که این هنر در ایران از قدمت ۳ هزار ساله برخوردار می باشد . و به تزئین و کنده کاری کردن بر انواع فلزات (برنج ، نقره ، مس و طلا) انجام می شود . فروش سینی مسی قلمزنی ، که یکی از زیباترین طرح های سینی می باشد . استفاده از سینی مسی قلم زنی می تواند نقش مهمی در دکوراسیون منزل و آشپزخانه شما ایفا کند . استفاده از ظروف مسی قلمزنی دست ساز باعث دگرگونی در دکوراسیون منزل شما می شود . نمای سنتی واصیل به دکوراسیون منزل شما می بخشد . یکی از روش های تزئینی برروی ظروف مسی سبک قلم زنی می باشد . که با استفاده از انواع قلم نقوش را بر روی ظروف مسی حکاکی می کنند . که در ایران ۴ سبک قلم زنی موجود می باشد . که عبارتند از :

  • برجسته کاری
  • سبک مشبک
  • سبک منبت یا نیمه برجسته کاری
  • سبک ریزه کاری
خرید و فروش این محصولات بصورت مستقیم :
مشاوره : آقای زحمتکش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105997800
آدرس سایت: andiana.ir
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
خرید و فروش
کانال تلگرام