لیوان مسی اصل | فروش ویژه لیوان مسی اصل

این مجموعه به فروش ویژه لیوان مسی اصل پرداخته است . تا شما علاقه مندان به ظروف مسی از فواید لیوان مسی اصل در جهت سلامتی خود و عزیزانتان استفاده نمایید . مس از جمله فلزاتی است که در حدود ۴۹۰۰ سال قبل از مسیح ، آثار این فلز در ایران پیدا شد . اما اوج هنر فلزکاری به دوره سلجوقیان و صفویان برمی گردد . یکی از سالم ترین ظروف مسی ، لیوان مسی اصل می باشد . که اگر شما آب را به مدت ۸ ساعت داخل آن نگهداری کنید یون مس به مقدار لازم وارد آب شده و خاصیت ضد میکروبی و ضد قارچی ایفا می نماید و در کنار این فواید می توان فواید زیادی دیگر نیز برشمرد که شامل : پیشگیری از پیری زودرس ، بهبود در سیستم گوارشی ، افزایش در کارایی مغز و … شما می توانید نوشیدن یک آب گوارا را در این لیوان مسی اصل تجربه نمایید . از مشخصات ظاهری که می توان برای لیوان مسی اصل متذکر شد ، شامل : دارای بدنه درخشان و چکش کاری شده ، قلع اندود داخلی . از تنوع بالایی برخوردار می باشد .

بازار خرید ظروف مسی مرغوب

یکی از نگرانی که از طرف علاقه مندان و متقاضیان ظروف مسی حس می شود این است که آیا بازار خرید ظروف مسی مرغوب را چگونه بشناسند ؟ 

راه های تشخیص ظروف مسی رستورانی مرغوب چگونه است ؟ راه تشخیص لیوان مسی اصل چگونه می باشد ؟ ما در این جا این ضرورت را احساس کرده ایم که ظروف مسی اصل و مرغوب را به شما معرفی نماییم . مراحل ساخت ظروف که با چه صورت دستی یا نیمه چکشی و چکشی باشد ، متفاوت است .

 1. مس به کار رفته دارای شفافیت و براقیت خاصی می باشد .
 2. از ضخامت خوب مس در تولید ظروف به کار رفته است .
 3. نسبت مس به آلیاژ ۲ به ۱ می باشد .
 4. از لایه خوب قلع اندود  داخلی برخوردار می باشد .

روش استفاده از ظروف مسی

ظروف مسی اصفهان مانند دیگر جنس های ظروف ، نیاز به مراقبت و روش های استفاده دارد . روش استفاده از ظروف مسی به این صورت می باشد که در استفاده از ظروف مسی برای اولین بار باید این ظروف را در شیر بجوشانیم و تمام ظرف را با شیر آغشته نماییم . به دلیل رسانای خوب گرمایی که برای مس بیان کرده ایم ، پس باید از حرارت کم برای پختن غذا استفاده نماییم . وبه دلیل قلع داخلی که در ظروف مسی به کار می برند باید به این لایه آسیب نرسد و در هنگام شست و شو ظروف و لیوان مسی اصل باید از یک اسکاج نرم استفاده کرد . و از پختن غذاهای ترش و اسیدی جداَ خوداری کنید .

دیگچه یزد مسی

یکی دیگر از شهرهایی که به طراحی و تولید ظروف مسی می پردازد ، مس یزد می باشد . از شهرت بالایی در تولیدات برخوردار است . همان طور که می دانید مس برای استفاده کارآمد از آهن ، بهبود دهنده گوارش ، سلامتی بافت های همبند مو و چشم مناسب می باشد . و باید گفت که مس برای سلامتی کلی بدن بسیار ضروری می باشد .استفاده از ظروف مسی به زمان های قدیم برمی گردد ، که تنها ظروفی که در آشپزخانه ها استفاده می شد ، ظروف مسی بود . از محصولات مس یزد می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

 • انواع قابلمه و دیگچه یزد مسی 
 • انواع تابه
 • انواع ست های آشپزخانه
 • لیوان مسی اصل
 • ظروف پذیرایی
 • ظروف دکوری
 • ظروف کادویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.