خاتم کاری روی ظروف مسی | با ارزش ترین و منحصر به فرد ترین خاتم کاری روی ظروف مسی با قیمت مناسب

با ارزش ترین و منحصر به فرد ترین خاتم کاری روی ظروف مسی با قیمت مناسب را برای شما علاقه مندان به صنایع دستی در نظر گرفته ایم . یکی دیگر از رشته های صنایع دستی ، خاتم کاری روی ظروف مسی می باشد . خاتم کاری معمولاَ بر روی چوب و فلزات همچون مس انجام می شود . اگر شما به دنبال با ارزش ترین و منحصر به فرد ترین خاتم کاری روی ظروف مسی با قیمت مناسب می باشید می توانید به این سایت اطمینان نمایید و خریدی خوب و مورد رضایتی را تجربه نمایید . محصولات عرضه شده توسط هنرمندان با تجربه اصفهانی طراحی و تولید شده است . و ظرافت و دقت در طراحی این ظروف به زیبایی تمام به کار رفته است .

مشخصات ، قیمت و خرید سنگاب خاتم کاری

یکی از کهن ترین و اصیل ترین صنایع دستی ایران ، خاتم کاری روی ظروف مسی می باشد . که قدمت این ظروف به دوره صفویه برمی گردد . خاتم کاری شامل طراحی خاتم بر روی ظروف مسی و تلفیق آن با مفتول های مثلثی که از جنس فلز برنج ، چوب و استخوان شتر می باشد . قیمت سنگاب خاتم با توجه به ظرافت ، دقت و وقتی که استادکاران این فن برای طراحی و تولید خاتم کاری روی ظروف مسی می گذارند ، مناسب می باشد . و شما می توانید جلوه ای بی بدیل و مثال زدنی از صنایع دستی را در منزل و حتی محل کار خود تجربه نمایید . از مشخصات ،  قیمت و خرید سنگاب خاتم کاری می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • سنگاب خاتم کاری شده در اندازه های مختلف : ۱۲ ، ۱۶ ، ۲۰، ۲۳ و … سانتی متری تولید شده است .
  • نقش های خاتم با کمترین فاصله  و با ظرافت بالا به کار رفته است .
  • از این سنگاب می توان هم به عنوان تزئینی و هم کاربردی استفاده نمود .
  • سنگاب خاتم کاری شده از کیفیت و مقاوم بالایی برخوردار می باشد .

صنایع دستی به عنوان هدیه سازمانها

امروزه از طرف سازمانها ، صنایع دستی به عنوان هدیه سازمانها مورد استقبال قرار گرفته است . هدیه تبلیغاتی صنایع دستی یکی از راه های ترویج فرهنگ اصیل ایرانی محسوب می شود . و شما می توانید با این عمل ، باعث رشد هر چه بهتر اقتصاد و تشویقی برای مجریان و هنرمندان صنایع دستی شوید .

دست سازهای هنرمندان ایرانی هم جنبه کاربردی و هم جنبه تزئینی دارد .

استفاده از این ظروف مسی قلم کاری باعث دگرگونی خارق العاده در دکوراسیون منزل شما خواهد شد . شما می توانید فرهنگ غنی ایرانی را به صورت بارز در محصولات خاتم کاری روی ظروف مسیمشاهده نمایید .

صنایع دستی آقاجانی – صنایع دستی اصفهان

از مثال زدنی ترین صنایع دستی آقاجانی – صنایع دستی اصفهان می توان نام برد . خاتم کاری روی مس آقاجانی دارای کیفیت بالا می باشد . وجه تمایزی که می توان برای این محصولات نسبت به دیگر محصولات عرضه شده به بازار قائل شد ، شامل موارد ذیل می باشد :

  • عرضه مستقیم خاتم کاری روی ظروف مسی کیلویی دست دوم که قیمت تمام شده را ارزان تر نموده است . و با قیمت مناسب به بازار عرضه می شود .
  • خاتم کاری روی ظروف مسی دارای کمترین فاصله ، با ظرافت و دقت بالا تولید شده است .
  • نقش و نگارهایی که بر روی محصول به کار رفته قرینه و زیبا می باشد .
  • مس به کار رفته در محصولات دارای مرغوبیت و کیفیت بالا می باشد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.