صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / فروش ظروف مسی / انواع ظروف مسی تزیینی / مرجع ظروف مسی دکوری اصفهان / ظروف مسی دکوری | مرجع ظروف مسی دکوری اصفهان
مرجع ظروف مسی دکوری اصفهان

ظروف مسی دکوری | مرجع ظروف مسی دکوری اصفهان

مرجع ظروف مسی دکوری اصفهان، به عرضه انواع ظروف مسی دکوری می پردازد . کیفیت ظروف مسی اصفهان بر کسی پوشیده نیست . و این ظروف مسی دکوری اصفهان که برای دکوراسیون های منزل و محل کار  طراحی و تولید شده است. ودر هر محیطی واقع شود زیبایی خاصی را به آن فضا می بخشد . و خانم ها خلاق می توانند با استفاده از این ظروف که چکش کاری شده می باشد، منازل خود را شیک تر نمایند . همچنین استفاده ازاین ظروف بسیار مورد پسند خریداران قرار گرفته است. آن هم به دلیل کاربردهای گوناگونی است که می توان برای ظروف مسی دکوری اصفهان قائل شد . و مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

ظروف مسی دکوری اصفهان

ظروف مسی دکوری اصفهان، که توسط مسگران خلاق و با ذوق هنرمندان اصفهانی طراحی و تولید شده است . دارای کاربردهای مختلف می باشد، از با قدمت ترین شهرهایی که به تولید ظروف مسی پرداخته است ، شهر اصفهان می باشد . که با خلاقیت زیاد و هنرمندی هنرمندان اصفهانی ظروف مسی دکوری زیبا و چشم نواز را طراحی و تولید نموده اند . که شامل موارد ذیل می باشد:

 1. دکوری در بوفه منازل
 2. برای پذیرایی از مهمان ها
 3. برای دکوراسیون منزل
 4. برای دکوراسیون محل کار
 5. برای هدیه دادن
 6. برای تهیه جهیزیه

انواع ظروف مسی دکوری

انواع ظروف مسی دکوری که به زیبایی تمام طراحی شده است، در کارگاه تولید ظروف مسی ، محصول خام مسی تولید شده است و توسط هنرمندان و استادکاران به نقاشی بر روی آن می پردازند و تزئیناتی بر روی آن انجام می دهند که شامل : (میناکاری ، مس پرداز ، فیروزه کوبی و …) . از جمله ظروف مسی دکوری که می توان نام برد ، شامل :

 • انواع گلدان
 • انواع قندان
 • انواع دیوارکوب
 • جاشمعی
 • شکلات خوری
 • آجیل خوری
 • جا جواهراتی

درباره ظروف مسی اصفهان

اصفهان مهد هنر و ذوق هنرمندان خوبی می باشد. که در رشته های مختلف به فعالیت مشغولند. که از جمله هنرهایی که به آن می پردازند. طراحی و تولید  ظروف مسی می باشد. و با استقبال زیادی از طرف همشهریان خوب اصفهانی و دیگر شهرهای ایران قرار گرفته است. و به دلیل ظاهر زیبایی که این ظروف برخوردار است. چشم هر بیینده را به خود جلب می کند. و حاصل ذوق و طراحی هنرمندان خوب اصفهانی می باشد. و جلوه ی زیبایی از صنایع دستی را نشان می دهد. تا خانواده های ایرانی را به این هنر زیبا هر چه بیشتر آشنا نماید. ظروف مسی دکوری یکی از مثال زدنی ترین محصولات ظروف مسی اصفهان می باشد . که علاقه مندان زیادی نیز دارد .

خرید و فروش این محصولات بصورت مستقیم :
مشاوره : آقای زحمتکش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105997800
آدرس سایت: andiana.ir
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
خرید و فروش
کانال تلگرام