ظروف پذیرایی مسی شیک |خاص ترین ظروف پذیرایی مسی شیک با قیمت های باورنکردنی

خاص ترین ظروف پذیرایی مسی شیک با قیمت های باور نکردنی را برای مشکل پسندها و علاقه مندان به ظروف مسی کل کشور در نظر گرفته ایم . تا با داشتن ظروف پذیرایی مسی شیک هم جلوه ای خلاقانه از صنایع دستی در منزل خود داشته باشند . و هم احساس رضایت از یک خرید خوب را تجربه نمایند . ظروف پذیرایی مسی از تنوع بالایی برخوردار است . به دلیل ظاهر جذاب ظروف مسی در هر فضایی که قرار بگیرند ، کانون توجه خواهند بود . طراحی این ظروف به قدری شکیل و شیک می باشد که برای دکور در دکوراسیون منزل یا داخل بوفه و روی میز بسیار مناسب می باشد . در تولید این ظروف پذیرایی مسی شیک از طراحی به روز و مدرن به کار رفته است . و دارای طرفداران زیادی بین انواع جنس های ظروف پذیرایی که در بازار موجود می باشد ، واقع شده است .

مدل هفت سین سنتی با وسایل قدیمی و جدید

هر ساله با نزدیک شدن به سال جدید ، یکی از سنت هایی که مردم ایران به آن می پردازند و برای آن ارزش زیادی قائل می باشند ، چیدمان سفره هفت سین می باشد . مدل هفت سین سنتی با وسایل قدیمی و جدید می تواند ایده های جالب و نابی را به شما بدهد . که سفره هفت سینی متفاوت تر از سالهای دیگر پهن نمایید . سفره هفت سین سنتی قدیمی که نشان از سنت های باستانی ایرانی می باشد در عین قدیمی بودن می تواند جذاب و دیدنی باشد . استفاده از ظروف مسی و چراغ و آینه ، سماور و شمعدان های قدیمی مسی همه اینها می تواند شما را برای چیدن یک سفره هفت سین زیبا کمک نماید .

می توان با استفاده از مس ذوبی ضایعات محصولات زیبایی را تولید نمود.

دانستنی هایی از مس

دانستنی هایی از مس برای شما خواننده محترم جالب باشد . مس فلزی از جدول تناوبی می باشد . دارای رسانای گرمایی و شکل پذیریی بالایی می باشد . ظروف مسی تولید شده از ورقه های مسی از جمله هنرهای قدیمی و اصیل ایرانی است . ظروف مسی از جمله جلوه ای زیبایی از صنایع دستی را به نمایش می گذارد . فرق مس سفید با قرمز ، باید گفت که ذخایر کانی مسی ، در عهد باستان مشاهده شده است . مس در زندگی سنتی و قدیمی ایران نقش کلیدی و مهمی را ایفا می نمود . و به دلیل اینکه یون مس به مقدار زیاد وارد غذا نشود ، مسگران به سفیدگری داخلی این ظروف مبادرت می نمایند . سفید گری در کارگاه های ظروف مسی انجام می شود . ظروف مسی تولید شده توسط مسگران خوب کشورمان بسیار بالا می باشد که در اینجا به مواردی اشاره می نماییم . که شامل : کماجدان ، قابلمه ، ماهیتابه ، ست های مختلف پذیرایی ، چای خوری ، پارچ ولیوان

سینی مسی گرد سیاه قلم نانو شده سنتی

سینی های مسی گرد از قدیمی ترین ظروف در آشپزخانه ها محسوب می شوند. و امروزه با طراحی جدید به صورت سینی مسی گرد سیاه قلم نانو شده سنتی به بازار عرضه شده است و دارای ویژگی های می باشد که سینی مسی گرد وجود ندارد . از جمله ظروف پذیرایی مسی شیک محسوب می شود . و برای اینکه مهمانی هایتان هر چه با شکوه تر و خاطره انگیزتر جلوه نماید استفاده از قیمت سینی مسی گرد می تواند بهترین گزینه باشد .

همچنین می توان با استفاده از کابل 2*6 مسی مفتولی در صنعت امور را به راحتی پیش برد.

و شامل خصوصیات ظاهری ذیل می باشد :

  • دارای لبه کناری بلندتر می باشد و برای حمل استکان و میوه و … می توان از آن استفاده نمود .
  • دارای طرح سیاه قلم می باشد که جلوه و زیبایی این سینی را دوبرابر نموده است .
  • به صورت ته گود به بازار عرضه شده است .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.