صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / فروش ظروف مسی / انواع ظروف مسی تزیینی / ظروف دکوری و تزئینی / ظروف دکوری و تزئینی| ظروف دکوری و تزئینی ارزان قیمت
ظروف تزئینی و دکوری ارزان قیمت

ظروف دکوری و تزئینی| ظروف دکوری و تزئینی ارزان قیمت

برای اینکه دکوراسیون منزل را متحول کنید . همیشه به سراغ وسایل گران قیمت نروید . بلکه می توانید با انتخاب هوشمندانه از ظروف دکوری و تزئینی مسی استفاده کنید . و با به کارگیری این ظروف جذابیت دکوراسیون منزل خود را دوچندان نمایید . و با قیمت ارزان تر تهیه نمایید . ظروف مسی دکوری نیز به طور عمده نیز عرضه می شود . ظروف دکوری و تزئینی ارزان قیمت خریداری نمایید . این ظروف به صورت مستقیم به بازار عرضه می شود و نقش واسطه ها را کم رنگ گرده تا رضایت مشتریان را در پی داشته باشد .

فروش ظروف دکوری تزئینی پذیرایی

فروش ظروف دکوری تزیینی پذیرایی که از شیک ترین ظروف دکوری و تزئینی مسی محسوب می شود . پیشنهاد ما به شما برای تهیه ظروف دکوری در بوفه های خود از ظروف دکوری تزئینی پذیرایی مسی استفاده نمایید . و به دلیل هارمونی رنگ که ظروف مسی دارند . ست نمودن وسایل دکوری در بوفه آسان تر است . و در چیدن ظروف مسی دکوری در بوفه های منازل خود نهایت دقت و سلیقه را به کار ببرید . معمولاَ وسایل به کار رفته در بوفه ها ، جنبه تزئینی داشته و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد . ظروف دکوری بوفه با قیمت ارزان تر به مشتریان عزیز عرضه می شود .

ایده های جذاب برای تزئین ویترین عروس

ایده های جذاب برای تزیین ویترین عروس ، شما می توانید برای چیدن ویترین عروس خود از ظروف دکوری و تزئینی استفاده نمایید . تهیه وسایل داخل ویترین عروس ، نقش مهمی در جهیزیه عروس دارد . باعث جذابیت و زیبایی خانه عروس می شود . شما نوعروسان عزیز با انتخاب آگاهانه و انتخاب ظروف مسی می توانید به آن برسید . و از ظروف با دوام و جذاب ظروف مسی تزئینی و پذیرایی استفاده نمایید . چیدمان ظروف در ویترین عروس نیز یکی دیگر از گزینه های مهم محسوب می شود . استفاده ظروف مسی دکوری و تزئینی در ویترین عروس جلوه زیبایی را به ویترین شما می بخشد .

ظروف دکوری عمده ارزان

کمتر ظروف دکوری در سبد خرید خانوارها قرار می گیرد . همیشه یکی از موانع بزرگ برای طراحی و تزئین شیک منزل ، بخش هزینه های بالایی آن بوده است . شما می توانید با یک انتخاب خوب و ارزان تر ، دکوراسیون منزل خود را شیک تر نشان دهید . پیشنهاد ما استفاده از ظروف دکوری عمده مسی ارزان است که با استفاده از این ظروف در چیدمان منزل به جذابیت محیط می افزایید . و جلوه زیبایی از صنایع دستی را به نمایش می گذارید . از جمله ظروف دکوری و تزئینی که توسط این فروشگاه عرضه می شود . شامل:

 • انواع قندان ها مسی با طرح های مختلف
 • انواع گلدان های مسی زیبا
 • پارچ و لیوان مسی
 • شیرینی خوری مسی پایه دار
 • شکلات خوری مسی پایه دار
 • میوه خوری مسی پایه دار

پخش ظروف فیروزه کوبی اصفهان

پخش ظروف فیروزه کوبی اصفهان ، یکی دیگر از جلوه های زیبای از ظروف دکوری و تزئینی و صنایع دستی می باشد . توسط هنرمندان باذوق و سلیقه اصفهانی طراحی و تولید می شود . که با نشاندن قطعه های سنگ فیروزه به صورت موزایکی بر سطح ظروف مصرفی ، ظروف دکوری و  زیورآلات  ساخته می شود . و جنس ظروف که فیروزه بر آن نشانده می شود شامل : جنس های مسی ، برنجی ، نقره و برنزی می باشد . امروزه مرکز هنر فیروزه کوبی را شهر اصفهان باید دانست . ظروف مسی فیروزه کوبی شده بر اساس کیفیت فیروزه که به کار می رود دارای قیمت های متفاوت می باشد . و هر چه تراکم فیروزه به کار رفته بر روی کار بیشتر باشد ، ارزش هنری ظروف مسی نیز بالاتر است .

دکوراسیون ناب با ظروف مسی

دکوراسیون ناب با ظروف مسی ، این بهترین انتخاب از طرف شما می باشد . شما با انتخاب ظروف دکوری و تزئینی مسی می توانید نمایی دیگر از منزل خود را به نمایش گذاشته . جلوه چشم نوازی را رقم بزنید . و حتی ترکیب شیشه و مس از منحصربه فرد ترین ترکیبات می باشد . مانند : استفاده از سماور ذغالی مسی در کنار فنجان های چای خوری دکوراسیون خلاقانه ای را خلق می کند . تزئین ظروف مسی به دلیل سرخ و براق بودن این ظروف نمای دکوراسیون منزل را دگرگون می کنند . به دلیل درخشش گرمابخشی که برای فلز مس می توان برشمرد می تواند مکان زیبایی را برای ما به نمایش بگذارد . از جمله ناب ترین ظروف مسی برای تزئین می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

 • انواع دیوارکوب های نفیس مسی
 • انواع سماور ذغالی
 • انواع گلدان ها
 • نواع ظروف پذیرایی (میوه خوری ، شیرینی خوری ، شکلات خوری)
 • سرویس جام و لیوان
خرید و فروش این محصولات بصورت مستقیم :
مشاوره : آقای زحمتکش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105997800
آدرس سایت: andiana.ir
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
خرید و فروش

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین طرح ظروف دکوری با قیمت

ظروف دکوری با قیمت | فروش بهترین طرح ظروف دکوری با قیمت

فروش بهترین طرح  ظروف دکوری با قیمت را می تو ان در ظروف مسی جست …

کانال تلگرام