کرم آبرسان چای سبز گودی زیر چشم شما را برطرف می کند

 

اگر چه کرم آبرسان چای سبز به ندرت با اثرات منفی همراه هستند، برخی از ناراحتی‌های پوستی یا تحریک پوست ممکن است رخ دهد. برای جلوگیری از این امر، حتماً تمام محصولات جدید را پچ تست کنید. اگر متوجه واکنش شدید، با یک متخصص پوست صحبت کنید.

اگر مشکلات پوستی مانند آکنه یا درماتیت آلرژیک را تجربه می کنید، با یک متخصص پوست در مورد اینکه چه محصولاتی ممکن است برای پوست شما مناسب باشند، مشورت کنید.

پیشنهاد می کند به دنبال مرطوب کننده هایی باشید که دارای: اسید هیالورونیک، گلیسرین، سرامیدها، SPF غیر کومدوژنیک در برچسب ذکر شده است، غیر کومدوژنیک به این معنی است که منافذ را مسدود نمی کند.

یکی از محصولات غیر کومدوژنیک که باید امتحان کنید کرم ژل هیدرو بوست نیتروژنا است. همچنین خوب است که به دنبال یک مرطوب کننده با SPF برای محافظت در برابر آفتاب باشید، مانند مرطوب کننده بدون روغن.

کرم

اگر پوست مستعد آکنه دارید، مرطوب‌کننده رنگ‌آمیزی، فرموله‌شده با پپتیدها و محافظ‌های UVA و UVB با طیف وسیع را امتحان کنید. مواد دیگری که در مرطوب کننده ها باید در نظر گرفت عبارتند از:

انسدادها: مواد روغنی که از تبخیر آب جلوگیری می کنند، مانند پترولاتوم، ستیل الکل، آنولین، لسیتین، روغن معدنی، پارافین و اسید استئاریک.

مرطوب کننده ها: موادی که آب را از هوا به لایه بیرونی پوست می کشند، مانند گلیسیرین، عسل و پانتنول. ویتامین ها: به کاهش خطوط و چین و چروک و تحریک تولید کلاژن مانند ویتامین C و E کمک می کند.

نکات تخصصی، نکته برای مرطوب کردن موثر صورت این است که رژیم مراقبت از پوست خود را ساده نگه دارید و در مصرف محصولات زیاده روی نکنید. می‌گوید: شما باید حداکثر سه چیز را داشته باشید و در مورد آنچه استفاده می‌کنید مراقب باشید.

همچنین مهم است که مرطوب کننده ای را پیدا کنید که مناسب نوع پوست شما باشد، مانند پوست خشک، چرب یا مختلط. اگر پوست خشکی دارید، مرطوب کننده چای سبز را امتحان کنید.

برای پوست‌های چرب تا مختلط، می‌توانید از مرطوب‌کننده‌های بدون درخشش با فرمول 10.0.6 یا مرطوب‌کننده صورت استفاده کنید. اگر نوع پوست خود را نمی دانید، با یک متخصص پوست مشورت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.