صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی / دیگ مسی بزرگ / کاربردی ترین دیگ مسی بزرگ
دیگ مسی بزرگ

کاربردی ترین دیگ مسی بزرگ

از جمله کاربردی ترین دیگ مسی بزرگ ، که می تو ان در اعیاد و عزاداری ها  و مراسم های مختلف از آن جهت پخت و پز استفاده نمود . دیگ مسی بزرگ دارای ویژگی ظاهری دل چسب می باشد . و برای یک آشپزی با اطمینان و بدون دغدغه می توان در دیگ مسی بزرگ تجربه نمود . و از طرفی دیگر رسانای خوب گرما می باشد . و حرارت را به طور یکنواخت پخش می کند و این عامل باعث جاافتادن غذا و خوش طعم شدن آن می شود . مساجد و تکایاو رستوران داران عزیز می توانند از طریق این سایت به ثبت سفارش بپردازند .

خرید و فروش لوازم خانگی نو و دست دوم

افرادی که تجربه استفاده از قابلمه های مسی دارند . به این نکته پی برده اند که این ظروف تا چه اندازه برای سلامتی مفید است . و باعث می شود که غذاهای ما طعمی تازه و جدید بگیرد . خرید و فروش لوازم خانگی نو و دست دوم به  صورت اینترنتی توسط دو سایت نیازمندی های کشورمان به نام دیوار و شیپور انجام می شود . و شما می تو انید تقاضای خرید قابلمه دست دوم را از طریق این دو سایت دنبال نمایید . قیمت های ظروف ارائه شده را با هم مقایسه نمایید . حتی اگر به دنبال دیگ مسی بزرگ هستید می توانید به این سایت ها مراجعه نمایید . و ظروف مسی مورد علاقه خود را انتخاب نمایید

دیگ مسی – دیوار

دیوار یکی از سایت های موفق نیازمندی در ایران محسوب می شود که شروع به کار این سایت از سال ۹۲ بوده است . و تنواسته است که افراد زیادی را به این سایت جلب نماید . تا سال ۹۶ این سایت امکان را برای بیش از ۵۰ شهر بزرگ ایران فراهم کرده که کالاهای خود را با تفکیک در دیوار ثبت نمایند . دیگ مسی دیوار اصفهان دارای بهترین کیفیت می باشد . و حاصل طراحی و تولید هنرمندان ماهر اصفهانی می باشد . یکی دیگر از محصولات کارگاه های اصفهان دیگ مسی بزرگ می باشد . که دارای کاربردهای مختلف می باشد ، که شامل :

  • برای پخت و پز با ظرفیت بالا
  • جهت تهیه غذا در رستوران های و مساجد و تکایا
  • حتی در رنگرزی برای رنگ کردن نخ ها قالی

فروش ظروف مسی. مس-  دیوار

استفاده از ظروف مسی برای اولین بار توسط ایرانیان انجام گرتفه است . در آن زمان از پاتیل مسی یا دیگ مسی برای سرو غذا استفاده می کردند . مس به صورت وسیع فقط برای ساخت قابلمه های مسی استفاده می شد . فروش ظروف مسی . مس – دیوار در راستای عرضه انواع ظروف مسی به ارائه دیگ مسی بزرگ و پاتیل مسی دست دوم پرداخته است . که دارای قیمت مناسب تر بوده و جنس مس به کار رفته در تولید این پاتیل مسی دست دوم مرغوب و با کیفیت بوده است .

قابلمه روحی – دیوار تهران

قابلمه روحی – دیوار تهران یکی دیگر از محصولات عرضه شده می باشد . که در هنگام خرید یکی از عامل های که می تواند مهم باشد قیمت ظروف خریداری شده است . قابلمه های روحی نیز از گذشته تا به امروز در آشپزخانه ها وجود داشته . و به عنوان ظروف که قابل دسترس خانم های خانه دار استفاده می شود . قیمت دیگ روحی بزرگ مناسب بوده است .

برای تهیه وعده های غذایی سالم برای خانواده تان پیشنهاد ما به شما استفاده از ظروف مسی در منزل می باشد . ظروف مسی ، دیگ مسی بزرگ عرضه شده می تواند در مجالس و ضیافت های مورد استفاده قرار بگیرد . شما می توانید انواع  غذاها را در این دیگ مسی بزرگ پخت نمایید . عایق داخلی ظروف مسی از بهترین قلع می باشد . و از این ظروف می توان به مدت طولانی استفاده نمود بدون اینکه نیاز به سفید کاری دوباره داشته باشند

خرید و فروش و قیمت انواع آفتابه قدیمی در شیپور

اگر به ظروف مسی قدیمی و عتیقه علاقه مند هستید می توانید به خرید و فروش و قیمت انواع آفتابه قدیمی در شیپور اقدام نمایید . از قدیمی ترین آفتابه کشف شده در جهان با قدمت ۲۶۰۰ ساله می باشد که در شهر لرستان کشف شده است . و استفاده از آفتابه و لگن از دوره صفویه بسیار رایج شد . شیپور یکی دیگر از سایت های نیازمندی موفق در کشورمان محسوب می شود که به خرید و فروش و قیمت انواع آفتابه قدیمی در شیپور می توان مراجعه نمایید . و از انواع ظروف قدیمی مسی دیدن نمایید . قیمت آفتابه مسی قدیمی به دلیل قدمت و مس به کار رفته در آن گران تر می باشد . در صورت تمایل می توانید خریداری نمایید .

خرید و فروش این محصولات بصورت مستقیم :
مشاوره : آقای زحمتکش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105997800
آدرس سایت: andiana.ir
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
خرید و فروش
کانال تلگرام