پسته کوهی سمی است

وقتی به صادرات از ایران فکر می کنید، بیشتر مردم به نفت فکر می کنند. با این حال، پسته کوهی با بیش از 400000 تن در سال، دومین صادرات بزرگ کشور است.

پس از ایران، تولیدکنندگان برتر آمریکا (233000 تن متریک)، سپس ترکیه و چین هستند که هر دو تولید حدود 80000 تن دارند.

به دلیل تحریم های تجاری با ایران، در اینجا در آمریکا به احتمال زیاد محصولی را می خورید که از کالیفرنیا می آید. پسته نیومکزیکو وجود دارد نام تجاری قلب صحرا از  اما آنها حتی در بین 25 مزرعه برتر در آمریکا نیستند.

حتی کمتر از آریزونا آمده اند.مطالعات نشان می‌دهند که آنها واقعاً برای کاهش وزن مفید هستند، زیرا باعث سیری می‌شوند و یافته‌های اخیر مبنی بر اینکه محتوای چربی آنها به طور کامل در دستگاه گوارش جذب نمی‌شود.

پسته

به عبارت دیگر، شاید مقداری کالری رایگان. مغز پسته خام، 14 مزیت پسته برای سلامتی بسیار خوب است که نادیده گرفته شود. بهترین پسته برای خرید شما تبلیغات را از مزارع پارامونت، که بیشتر با نام شناخته می شود، دیده اید.

آن ها بزرگترین تولید کننده پسته در ایالات متحده هستند. اسپات های تلویزیونی آن ها اغلب افراد مشهور و ورزشکارانی را با بدن تکان دهنده نشان می دهند، اما آیا با توجه به میزان چربی آن ها واقعاً اینطور به نظر می رسید؟

آیا پسته برای شما مضر است؟ مزایای سلامتی پسته همچنین شامل ویتامین ها و مواد معدنی، فیبر بالا و پروتئینی مملو است که بدنسازان می خواهند. کلسترول بالا، دیابت و فشار خون بالا تنها تعدادی از شرایط پزشکی هستند که در مورد آنها تحقیق می شود.

پسته از کجا می آید؟ تعداد کربوهیدرات ها در پسته فقط 8 گرم در هر اونس است. این تنها ۲ درصد ارزش روزانه شماست.

سرشار از فیبر، کره پسته ارگانیک خام روی چاقو. کره بادام و بادام زمینی را فراموش کنید. این آجیل تا حد زیادی خوشمزه ترین کره را می سازد. می توانید آن را در آمازون دریافت کنید.

آیا پسته باعث مدفوع می شود؟ این سوالی است که زیاد پرسیده می شود. خیر، اگر رژیم غذایی متعادلی داشته باشید، نباید به شما اسهال بدهند یا به عنوان یک ملین عمل کنند.

اکثریت قریب به اتفاق کالری موجود در هر آجیل از چربی و پروتئین است. مقدار بسیار کمی از کربوهیدرات ها به دست می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.