پرداخت دو درصدی وام به کارآفرینان خلاق آغاز شد

همانطوری که می دانید بسیاری از کار آفرینان برای شروع شغل جدید نیاز به سرمایه اولیه دارند و می توانند با گرفت وامهایی با بهره پایین این مشکل را حل نمایند و کسب و کار خود را شروع کنند.

شیرآلات اهرمی

یکی از لوازم و تجهیزات آشپزخانه حمام و سرویس بهداشتی شیر آلات اهرمی می‌ باشد قیمت خرید و فروش این تجهیزات متفاوت است و بستگی به مدل و جنس آن دارد. شکلهای سنتی و قدیمی دارای دو دستگیره هستند و با چرخاندن دستگیره ها آب قطع و وصل می ‌شود اما شیرآلات اهرمی دارای کارکرد بسیار راحت‌ تری هستند و به‌ سادگی و با سرعت بالا و جریان آب را قطع و وصل می‌ کنند. مزایای شیر آلات اهرمی نسبت ‌به انواع قدیمی و سنتی این محصول بسیار زیاد است برای مثال در شیر آلات قدیمی هنگام باز و بسته کردن جریان آب چند ثانیه زمان نیاز می‌ باشد.

شیرآلات اهرمی

ترشی مخلوط ریز

ترشی مخلوط ریز یکی از محبوب ترین و مرغوب ترین ترشی هایایرانی است که طعم خوشمزه و فواید بسیار زیادی دارد و بازار فروش این نوع ترشی رو به پیشرفت است و متقاضیان زیادی برای خرید این ترشی لذیذ و خوش عطر تقاضا دارند.
شرکت های فراوانی در زمین فروش ترشی مخلوط در حال فعالیت هستند و یکی از برجسته ترین فروشگاه ها در این زمینه؛ فروشگاه ما می باشد. تمامی محصولات ما ارگانیک و اصل هستند و از هیچگونه مواد افزودنی مضر در ترکیبات آن ها استفاده نشده است.
ترشی مخلوط ریز

شلوار جین

همان طور که می دانید در هر کشوری پوشیدن شلوار جین کاملا سلیقه ای بوده و گاهی ممکن است فرد مدام جین بپوشد و به اصطلاح جین پوش باشد و گاهی هم بر عکس بوده و اصلا لباس جین نپوشد. شلوار جین را معمولاً از نوعی پارچه کتان که بافت راه‌ راه و ضخیم دارد تولید می ‌کنند که معمولاً برای همه لباسها استفاده می‌ شود اما بیشترین مصرف آن برای تولید شلوار است. در ایران شلوارهای جین به شلوار لی هم معروف هستند در واقع  لی یک برند تجاری انگلیسی است. به‌ طور کلی می‌ توان گفت که اولین سازنده‌ های شلوار جین ژاکوب دیویس، آبی کالوین راجرز و لوی اشتراوس هستند که در سال 1873 از آن رو نمایی کردند. در ابتدا شلوار جین فقط برای استفاده‌ کارگران و کسانی که در معدن کار می‌ کردند تولید می‌ شد و طراحی آن به ‌گونه ‌ای بود که زیپ شلوار جینهای مردانه در جلوی آنها و زیپ شلوار جینهای زنانه در سمت راست شلوار قرار داشت.

شلوار جین

بادمجان قلمی

بادمجان به عنوان یکی از اصلی‌ ترین انواع صیفی جات محسوب می شود که مصرف بسیار زیادی داشته و همچنین تولید آن هم به دلیل مصرف زیاد مورد توجه و اهمیت واقع شده است این محصول انواع مختلفی را شامل می‌ شود که قیمت بادمجان قلمی صادراتی خوشمزه ایران در میدان تره بار با توجه به کیفیت و روش تهیه کردن آن متفاوت است. بادمجان قلمی صادراتی همانطور که از نامش پیداست ظاهری کشیده و باریک مانند دارد که به صورت بذری کشت می شود و با توجه به اینکه در شرایط گرم رشد و باردهی بسیار مناسبی داشته است امروزه در اکثر مناطق کشور ما ایران تولید خیلی خوبی داشته است و فراتر از اینکه به عنوان بذر در زمین گرم آن را می خورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.