صنایع دستی آندیانا
خانه / ظروف مسی اصفهان / فروش انواع ظروف مسی ویژه اصفهان
فروش ظروف مسی اصفهان
فروش ظروف مسی اصفهان

فروش انواع ظروف مسی ویژه اصفهان

فروش انواع ظروف مسی ویژه اصفهان، که قابلیت استفاده در کاربردهای مختلف را دارد. که از این ظروف می توان در پخت وپز، دکوری، تزئینی و آشپزخانه هایتان از آن استفاده کنید. و نمای زیبایی از صنایع دستی را به منازلتان هدیه بدهید. این ظروف که فواید زیادی برای سلامتی دارد. و علاوه بر خواص استفاده از این ظروف می توانید، به نمایی که به دکوراسیون خانه شما می دهد نیز کمال استفاده کنید.

فروش ظروف مسی اصفهان

فروش انواع ظروف مسی ویژه اصفهان

  1. انواع سماور
  2. ست چای خوری
  3. کاسه و بشقاب
  4. انواع قابلمه
  5. .

فروش ظروف مسی اصفهان

بازار فروش ظروف مسی اصفهان

بازار ظروف مسی اصفهان، از گذشته به تولید ظروف مسی با ابزار بسیار ساده می پرداختند. و به تولید ظروف مسی ساده، نقش دار، چکشی می پرداخته اند. صنعت دستی ظروف مسی اصفهان به هزار سال قبل به دوره ساسانیان باز می گردد. شاید با دیدن ظروف مسی به یاد گذشته بیفتیم و در دهه اخیر انواع ظروف مسی  برای پخت پز وارد آشپزخانه های ما شده است. و استفاده از ظروف مسی گسترش یافته است و کاربردهای متفاوتی پیدا کرده است.

فروش ظروف مسی اصفهان

فواید استفاده از ظروف مسی اصفهان

از مهمترین فواید ظروف مسی، انتقال سریع و یکنواخت حرارت و افزایش کیفیت طبخ غذا، می باشد. باید توجه داشته باشید آبی که در ظروف مسی نگهداری می شود عملکرد سیستم گوارشی را تقویت میکند. و همچنین در چربی سوزی هم مؤثر است. مس به عملکرد معده کمک می کند. و باعث از بین بردن باکتری های بدن می شود. برای قلب هم مؤثر بوده است. و میزان فشار خون را کنترل می کند. ظروف مسی به دلیل تولید آنتی اکسیدان روند پیری را کاهش می دهد. نوشیدن آب از ظروف مسی مانع از کمبود مس بدن می شود. مس یک ماده معدنی بسیار مهمی در انتقال سیگنال به مغز کمک می کند. مس بطور طبیعی خاصیت ضد التهابی ضد باکتریایی و ضد ویروسی دارد.ظروف مسی نقش مهمی در جذب آهن دارد و از کمبود آهن بدن جلوگیری می کند.

 

خرید و فروش این محصولات بصورت مستقیم :
مشاوره : آقای زحمتکش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105997800
آدرس سایت: andiana.ir
پست الکترونیکی: andiyanaco@gmail.com
خرید و فروش

مطلب پیشنهادی

ظروف مسی اصفهان

عرضه عمده از تولیدی ظروف مسی اصفهان

عرضه عمده از تولیدی ظروف مسی اصفهان که توسط هنرمندان اصفهانی طراحی و تولید شده …

کانال تلگرام